Vigala Vallavalitsuse ametnikud ja teenistujad

Seoses ametniku eemal viibimisega ei ole võimalik 17. juuli kuni 23. august 2017 sündi ja surma Vigala vallas registreerida.
 
 
 
 
 
Ametikoht     Ametniku nimi      Telefon           E-post
Vallavanem     Priit Kärsna       489 4771

vallavanem@vigala.ee

Abivallavanem-arendusspetsialist     koht täitmata    
Vallasekretär     Helja Kaarits       489 4778      helja@vigala.ee
Pearaamatupidaja     Anette Kuusik       489 4775      anette@vigala.ee
Raamatupidaja     Helvi Tondi       489 4776      helvi@vigala.ee
Majandusspetsialist (0,6 kohta)     Ain Kärsna       489 4774      ain@vigala.ee
Maakorraldaja     Katrin Kalmus       489 4774      katrin@vigala.ee
Sotsiaaltööspetsialist     Ilme Roosi       489 4777      ilme@vigala.ee

Ehitusnõunik            (0,4 kohta)

    Fred Puusepp       489 4774      fred@vigala.ee
Registripidaja     Maiu Haljas       489 4770     maiu@vigala.ee
 

 

* ametinimetusele klikkides avaneb link ametijuhendile

Vallavalitsuse teenistujate puhkused 2017.a.

Teenistujate koosseis ja haridus

 

 

Toimetaja: MAIU HALJAS